Международное образование для профессионалов!

Мы ценим Ваше время, учитываем индивидуальность каждого клиента, предоставляем высокое качество наших услуг, современность и надежность в партнерстве!

Образование это развитие и движение!

Возможности эффективного развития Вашей профессиональной карьеры и повышения конкурентоспособности на рынке.
Профессиональные знания и компетентность. Международный диплом – это реально уже сегодня!

Ежегодная Акция ICB Global Bookkeepers “Поднимем чашку за профессию!”

STRATEGIC FOCUS – GROUP with YURY NAVRUZOV

СЕССИЯ:  «Как доказательно выявить разрывы между операционными действиями и стратегическими намерениями компании»

Annual GLOBAL BOOKKEEPING WEEK. London. UK. ICFM/ ICB Global

Всемирная ежегодная Неделя Бухгалтерии

Annual LUCA AWARDS. LONDON. UK ICFM/ICB GLOBAL

Ежегодная награда LUCA – это незабываемая возможность получить признание за ваши достижения. Награды LUCA являются “Оскарами” профессии бухгалтера, бизнес – элиты и представлены в знак признания за выдающиеся достижения года

JOIN THE CONVERSATION AT THE BOOKKEPERS SUMMIT

«ICB QUALIFICATIONS ARE SO PRACTICAL»

NOMINATIONS LUCA AWARDS 2019

Сайт працює в тестовому режимі. Перехід на архівну версію: www.icfm.org.ua

Новини

Всі новини

Листопад 2019

Україна, Київ 07 листопада 2019 Institute of Certified Financial Managers UK Ukraine & ICB, прийняв участь у роботі круглого столу на тему: «Роль професійних громадських організацій в житті аудиторів і бухгалтерів: чи потрібні зміни?»

Листопад 2019

Великобританія, Лондон. Запрошуємо прийняти участь у 10 – му щорічному Саміту та у церемонії нагородження LUCA Awards з ICB & ICFM and all partners ICB Global, 24 – 29 November 2019, UK, London. 10 th Annual Bookkeepers Summit. The LUCA Awards will be held at the Radisson Blu Hotel in Heathrow

Жовтень – Листопад 2019

Україна ICFM UK Ukraine & ICB на протязі 7 років підтримує та виступає партнером Всеукраїнського Конкурса «Кращий бухгалтер України». Організатори Всеукраїнський бухгалтерський Клуб “Баланс” та партнери Міністерство фінансів України,  Київський Національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, група компаній “Баланс”,  Institute of Certified Financial Managers UK Ukraine & ICB, Спілка   автоматизаторів бізнесу, UBE, UTEKA, PERFORMIA та інші.
Запрошуємо взяти участь у  Всеукраїнському Конкурсі “Кращий бухгалтер України 2019”.

Дізнатися більше

Відповіді на питання

Всі відповіді

Як і де можна пройти навчання ICFM United Kingdom?

Ви можете звернутися в акредитовані Навчальні центри в Україні

Детальніше

Якою мовою проводять навчання, яке забезпечення?

Програми розроблені провідними фахівцями Великобританії і Європи, відповідають найвищим міжнародним нормам, із застосуванням методу європейської освіти та міжнародного стандарту освіти Міжнародної федерації бухгалтерів (IFAC), відповідають високим стандартам і вимогам бізнесу не тільки сьогоднішнього, але й завтрашнього дня. Переведені та адаптовані професіоналами в галузі фінансів, IFRS, IAS, МСА, внутрішнього і зовнішнього аудиту, бухгалтерського та управлінського обліку, менеджменту; кожен модуль програми 72 години. Навчання і консультації проходять на Rus і Ukr мовах із застосуванням мультимедійної техніки, методичними матеріалами: презентації, посібники та практичні кейси (завдання /рішення), типові завдання до іспитів, додаткова література, CD; обіди, кава – брейки, канцтоварами, «Портфелем для учасника».

Детальніше

Я повинен здавати відразу всі іспити з присвоєння кваліфікації ICFM або можу пройти навчання і здати іспит тільки на один цікавий для мене модуль?

Так, можливо здати тільки один іспит з усієї лінійки. Але щоб отримати кваліфікацію, треба здати всі іспити, заявлені в програмі кваліфікаційних іспитів.

Який формат і умови складання кваліфікаційних іспитів ICFM?

Іспити проходять в аудиторіях за участю незалежних спостерігачів, формат closed – book, час проведення іспиту 4 години.
Іспити PIA – час проведення іспиту 2 години; CPIA час проведення іспиту 3 години. Екзаменаційні завдання на Rus, Ukr/Eng*

Детальніше

Скільки потрібно набрати балів для успішної здачі іспиту ICFM?

Формат іспиту кожного модуля складається: письмове рішення 20 тестів (40 балов) і трьох практичних завдань (60 балів). Прохідний бал – 65. «Професійний Внутрішній Аудитор», PIA – письмове рішення 50 тестів (100 балів). Прохідний бал – 64. «Сертифікований Професійний Внутрішній Аудитор», CPIA – письмове рішення 35 тестів (70 баллов) і трьох практичних завдань (30 балів). Прохідний бал – 70. Детальніше

Який документ видається після успішного складання іспиту ICFM?

За підсумками успішного складання іспиту видається Диплом міжнародного зразка Dip ICFM Великобританія (англійською мовою).

Детальніше

Які вимоги пред’являються до претендентів на отримання диплома ICFM?

Вимоги до претендентів і кандидатів Положення про сертифікацію ICFM Детальніше

Чи можлива повторна здача іспиту на отримання диплома ICFM?

Претендент на отримання диплома ICFM має право перездати іспит повторно. Про повторне складання іспиту уточнюйте у представників ІСФМ.

Що я отримую в результаті навчання і отримання диплома?

Детальніше
Після навчання Ви придбаєте: спеціальні знання в галузі управління фінансами та менеджменту; вміння і навички побудови комплексної та ефективної системи управління у відповідності зі стратегією і завданнями Вашої компанії/підприємства; застосування практичних аспектів управління фінансовими потоками, постановки бюджетного управління і управлінського обліку, стратегічного менеджменту та управління персоналом, фінансової звітності та оподаткування, правових аспектів; застосування МСФЗ, внутрішнього аудиту, комплексу практичних інструментів розробки і оптимізації систем управлінського обліку, фінансового планування та бюджетування, управління оборотним капіталом, управління персоналом та менеджменту; навички виявлення і аналізу ризиків в процесі прийняття інвестиційних, фінансових та управлінських рішень; отримаєте комплекс застосування практичних інструментів для своєї роботи; отримаєте універсальні шаблони для впровадження; підвищите свою особисту ефективність керівника і побудуєте ефективно працюючу службу/департамент вашої компанії/підприємства; систематизуєте наявні знання і придбаєте навички; зрозумієте місце ризик-менеджменту в системі управління; зможете виявляти і аналізувати ризики в процесі прийняття інвестиційних та управлінських рішень; зможете управляти ризиками в процесі прийняття рішень та реалізації бізнес-процесів

Які привілеї та можливості з ICFM?

Отримання професійних міжнародних сертифікатів і дипломів – один з кращих способів підвищити свій рівень знань і навичок, відкриває власникові шлях до успішного розвитку кар’єри, можливість продемонструвати роботодавцю свою компетентність; рекомендацію і допомогу в працевлаштуванні; Міжнародний диплом – це реально вже сьогодні!

Детальніше

Дізнатися більше

Наші партнери