Лютий 2019

ICB UK info: розпочав щорічний тур The Іnspire Tour of UK & Ireland 2019, який пройде у 16 містах Великобританії та Ірландії. Візит та зустрічі UK & Ireland: Inverness, Glasgow, Carlisle, Chester, Peterborough, Norwich, Plymouth, Bristol, Cardiff, Reading, St Albans, Southampton, Crawley, London, Birmingham, Dublin. The Іnspire Tour of UK & Ireland. Welcome!

The Іnspire Tour of UK & Ireland. Welcome!

Ми знову в дорозі та не можемо дочекатися, щоб знову побачити вас! Щорічна виїзна виставка ICB забезпечить вас технічними знаннями, оновленнями нормативних вимог, натхненням та впевненістю! Ми тут, щоб допомогти вам бути кращими, ким ви можете, бути, і ми будемо ділитися інструментами та ідеями, щоб допомогти вам залишатися в курсі подій в 2019 році.
Візит та зустрічі у 16 містах UK & Ireland: Inverness, Glasgow, Carlisle, Chester, Peterborough, Norwich, Plymouth, Bristol, Cardiff, Reading, St Albans, Southampton, Crawley, London, Birmingham, Dublin.
Inspire Tour призначений для навчання, розширення можливостей і натхнення бухгалтерів з ICB. Inspire Tour – це незабутні яскраві враження і зустрічі. Ласкаво просимо!

ICFM&ICB&ICB Global


ICB Global: The Institute of Certified Bookkeepers and The Institute of Certified Financial Managers. Head Office of ICFM&ICB in London


ICB Global: ICB&ICFM has its representatives in 137 countries. 5200 examination centers in the world. 250 000 students and members in the world.

Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
udemy paid course free download
download redmi firmware
Download Premium WordPress Themes Free
free download udemy course