ICB & ICFM & ICB Global

Інститут Сертифікованих Бухгалтерів (ІСБ, Великобританія) & Інститут Сертифікованих Фінансових Менеджерів (ІСФМ, Великобританія)

The Institute of Certified Bookkeepers ICB UK & The Institute of Certified Financial Managers ICFM UK.

Інститут Сертифікованих Бухгалтерів ICB був заснований в 1996 році зі схвалення Міністерства торгівлі і промисловості (тепер називається Департамент Бізнесу, Енергетики і Промислових Стратегій) та Британського реєстру підприємств, в 2007 році Інститут збільшив лінійку своїх програм і створив Інститут Сертифікованих Фінансових Менеджерів (Великобританія).

Інститут Сертифікованих Фінансових Менеджерів (ICFM, Великобританія) створений з ініціативи двох організацій: Інституту Сертифікованих Бухгалтерів (ICB, Великобританія), найбільшого в світі Інституту, і Інститутом Комерції Великобританії, одного з найстаріших професійних інститутів, який в 2007 році відзначив своє 100 – річчя .

Головний офіс ICFM & ICB знаходиться в Лондоні.

Патроном ICB & ICFM є Його Королівська Високість Принц Майкл Кентський His Royal Highness Prince Michael of Kent GCVO. Президент ICB & ICFM – Гаррі Картер President Mr. Garry Carter.

Інститут ICB & ICFM- це провідне професійне міжнародне співтовариство, представлене і працює через своїх представників в 168 країнах світу, 5200 екзаменаційних центрів, більше 271000 членів і студентів по всьому світу.

«Майбутнє за професією бухгалтера» – саме так вважають засновники Інституту Сертифікованих Бухгалтерів The Institute of Certified Bookkeepers (ICB, UK), та The Institute of Certified Bookkeepers Global (ICB Global, UK).

The Institute of Certified Bookkeepers Global (ICB Global, зареєстрований в Англії № 05722167), є Некомерційної організацією.

ICB Global – є Керівною Радою і керуючої організацією ICFM & ICB: Інституту Сертифікованих Фінансових Менеджерів (Institute of Certified Financial Managers, ICFM UK) та Інституту Сертифікованих Бухгалтерів (Institute of Certified Bookkeepers, ICB UK), що діє в рамках Стандартів діяльності і Кодексу етики, затверджених Керуючим Радою ICB Global.

Інститут ICB & ICFM- це провідне професійне міжнародне співтовариство, представлене і працює через своїх представників в країнах, які проводять і пропонують навчання в сфері управління фінансами, бухгалтерського обліку, внутрішнього аудиту, МСФЗ та МСА, міжнародного та управлінського обліку, управління менеджментом, для побудови стратегічних цілей і завдань підприємств. Інститут допомагає менеджменту, перейти на сучасний, новий підхід вирішення питань і проблем, для ефективного комплексного управління функціональними процесами, відповідно до цілей і завдань підприємства, використовуючи передові європейські технології, застосовуючи міжнародний досвід і загальноприйняті стандарти бізнес – освіти.
Інститут ICB & ICFM пропонує ряд кваліфікацій, що відповідають сучасним потребам бізнес-середовища, для громадських і некомерційних організацій. Рівні програми були розроблені таким чином, щоб бути корисними користувачам з різними рівнями знання і досвіду.

Ви і Інститут Сертифікованих Бухгалтерів (ICB UK).

Інститут Сертифікованих Бухгалтерів ICB заснований в 1996 році з схвалення Міністерства торгівлі і промисловості (зараз він називається Департамент Бізнес Інновацій та Навичок) та Британського реєстру підприємств.

The Institute of Certified Bookkeepers (ICB зареєстрований в Англії, № 03274864), є Некомерційної організацією, яка проводить кваліфіковане навчання на рівнях 2 -4. Програма заснована на Загальноприйнятих принципах бухгалтерського обліку (GAAP) та стандартах фінансової звітності (FRS), кожної країни, в якій він представлений.

Головна мета і завдання ICB – найвищі стандарти ведення бухгалтерії та навчання професії бухгалтера як фахівця високого рівня, який володіє набором відповідних знань і компетенцій:

  • навчання знанням і навичкам;
  • навчання практичного досвіду роботи;
  • дотримання професійної етики;
  • постійне підвищення кваліфікації.

Міжнародний сертифікат Bookkeeper був розроблений для початківців фахівців і фахівців в економічній, фінансовій, аудиторської, обліково-аналітичної і контрольно-ревізійної сферах.

Кар’єра бухгалтера.

Будь-якому бізнесу – будь то велика корпорація або невелика компанія, необхідно ведення бухгалтерії. Це облік всіх фінансових транзакцій, тому якщо Ви організовані і методичні, любите працювати з документами і цифрами, має сенс спробувати свої сили в бухгалтерії. Ніколи не пізно почати вчитися професії бухгалтера. Як молоді люди, так і люди старшого віку можуть зробити певний алгоритм дій, з метою стати бухгалтером.

В даний час роль бухгалтера організації зростає. Змінюються функції бухгалтера, і розширюється спектр завдань, що стоять перед ним. З рахункового технічного працівника, що займається реєстрацією фактів господарської діяльності на рахунках бухгалтерського обліку, бухгалтер перетворюється в творчу особистість, він забезпечує формування та реалізацію облікової політики організації, необхідної для ефективного управління економікою організації. Сьогодні жодне управлінське рішення не обходиться без узгодження з головним бухгалтером, оскільки потрібно визначити не тільки ефективність цього рішення, але і його податкові наслідки.

Саме з професією бухгалтера пов’язано розуміння того, як працює бізнес – адже ні що інше, як цифри дають чітке відображення того, що відбувається в тій чи іншій компанії. Професія бухгалтера відноситься до числа масових, вона затребувана в самих різних організаціях. Ці фахівці можуть працювати в бухгалтерії будь-якої установи, в великих фірмах і банках, на підприємствах у відділах економічного планування та аналізу.

Бухгалтер – це постійні можливості кар’єрного росту та вдосконалення в професії.

Ви і Інститут Сертифікованих Фінансових Менеджерів (ICFM UK).

Інститут Сертифікованих Фінансових Менеджерів (ICFM, Великобританія) створений з ініціативи двох організацій: Інституту Сертифікованих Бухгалтерів (ICB), найбільшого в світі Інституту, і Інститутом Комерції Великобританії, одного з найстаріших професійних інститутів, який в 2007 році відзначив своє 100 – річчя.
The Institute of Certified Financial Managers (ICFM зареєстрований в Англії, № 05871159), є Некомерційною організацією, яка проводить кваліфіковане навчання на Рівнях 5 – 9 Національної системи кваліфікацій Великобританії. Програма ICFM заснована на Міжнародних стандартах бухгалтерського обліку (IAS) та Міжнародних стандартах фінансової звітності (IFRS), застосовує і використовує стандарт IFAC & IAESB, повна програма ICFM становить понад 500 годин, що відповідає програмам професійної перепідготовки за міжнародними стандартами освіти (№ 7).


Цілі і завдання ICFM
– активна підтримка фахівців у сфері фінансового сектора, міжнародного та управлінського обліку, управління менеджментом, перейти на сучасний новий підхід вирішення питань і проблем, для ефективного комплексного управління функціональними процесами, відповідно до цілей і завдань підприємства.

Кар’єра від фахівця до Топ – менеджера.

Нові можливості розвитку кар’єрного зростання від фахівця до керівника.

Професійні фінансові менеджери і директори, проектні менеджери, топ – менеджмент, грають ключову роль в досягненні успіху і конкурентоспроможності компанії, на внутрішньому і світовому ринку. Інститут сприяє визнанню професії і досягнень, підтримує професійне зростання і розвиток протягом всієї кар’єри.

Міжнародна сертифікація та навчання за програмою Інституту ICFM, Великобританії пропонує сертифікацію і членство професіоналам у сфері управління менеджментом, фінанси і облік, МСФЗ та МСА, Внутрішнього аудиту, бухгалтерського та управлінського обліку, стратегічного менеджменту та управління підприємством, правові аспекти, використовуючи передові європейські технології, застосовуючи міжнародний досвід і загальноприйняті стандарти бізнес – освіти.

Зберігайте спокій, беріть фінанси під управління і контроль!

The Institute of Certified Bookkeepers ICB UK & The Institute of Certified Financial Managers ICFM UK.

ICFM & ICB- офіційно визнаний Казначейством UK (HMT – UK); Управлінням Його Величності з податків і митних зборів (HMRS UK); Управлінням Професійного органу протидії легалізації грошових коштів, отриманих злочинним шляхом (OPBAS UK) ICB призначений зареєстрованим наглядовим органом. Має офіційний дозвіл на герб від Королівського Дому Геральдики. Член ініціативної лобіючий групи Генезис у Парламенті Великобританії, член Ради з професійних знаннь у фінансовому секторі, член Комітету з міжнародних освітніх стандартів бухгалтерської освіти (IAESB) (IAESB), Радник Всепартійної Парламентської Групи для малого і середнього бізнесу UK; офіційне визнання: Європейська федерація бухгалтерів (EFoB), Міжнародна федерація бухгалтерів (IFoB), Рада з податків Австралії (АТВ) ICB Австралія є членом Ради, Управління по внутрішніх податків Нової Зеландії (NZIR) ICB Нова Зеландія є членом Ради, Урядом Філіппін відповідно з Декретом Президента.

Інститут присяжних бухгалтерів Англії і Уельсу (ICAEW), Інститут присяжних бухгалтерів з управлінського обліку (CIMA), Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА) – Інституту надані пільги на рівні 4/5.

Cпівдружність націй ICB є акредитованою організацією, визнаною у всіх 53 країнах Співдружності

ICB Global: ICB & ICFM відповідає за організацію щорічного Саміту, який проходить в Лондоні. Inspire Tour (стимулюючого туру), який проводиться в більш ніж 50 містах світу, і глобальної нагороди LUCA Awards, що присуджується за досягнення в своїй професійної діяльності у сфері: бухгалтерії та фінансах, IFRS, аудиту та внутрішнього аудиту, організаціям і роботодавцям; нагородження та вручення LUCA Awards проходить щороку у Великобританії, м Лондон за участю членів королівської сім’ї, представників ділового і вищого суспільства Великобританії та світу, Послів представництв багатьох країн учасниць.

ICB & ICFM oфіційно визнаний в більшості економічно розвинених країнах Європи і Східної Європи, має ряд Меморандумів з представниками регуляторної влади, з багатьма країнами світу, де мають офіційно своїх представників.

Ваші можливості

  • Прийняти участь в щорічних заходах, на глобальних подіяї та зустрічах: SUMMIT, LUCA AWARDS, CONFERENCE, Treasury and Parliament of England UK, IFAC & IASB, IAESB, OPBAS, HMT- UK, HMRS – UK, London Stock Exchange, ICAEW, FATF, Bank of England, European Federation of Bookkeepers (EFoB), International Federation of Bookkeepers (IFoB), InspireTour, виставки та інші бізнес – зустрічі.
  • нагородження світовими нагородами в номінаціях Annual LUCA Awards: «The best Employer of the Year», «The best Student of the Year», «The best Financial manager of the Year», «The best Learning Center of the Year», «The Best Toutor of the Year» і ін.
  • «Лука Пачолі» – це престижне визнання Оскара в бухгалтерському та фінансовому світі, де відзначають компанії / організації і їх кращих представників, за видатні досягнення в своїй професії.

Ми запрошуємо Вас приєднатися до нашого професійного співтовариства – світовому Інституту бухгалтерії, управління фінансами і менеджмента. Международний диплом – це реально вже сьогодні!

ICFM&ICB&ICB Global

ICB Global: The Institute of Certified Bookkeepers and The Institute of Certified Financial Managers. Head Office of ICFM&ICB in London

🇬🇧🌍 ICB Global: ICB & ICFM has its #representatives in 168 countries. 5200 examination centers in the world. 271 000 students and members in the world.