ANNUAL SUMMIT. London UK

ICB & ICFM Global запрошує десятки тисяч бухгалтерів, фінансистів, економістів, аудиторів зовсім світу, де, знову збираються разом на щорічний світовий Summit Bookkeepers & Global Bookkeeping Week, приурочений до міжнародного дня бухгалтера, який проходить в м.Лондоні, Великобританія.
Бухгалтери, фінансисти і все хто пов’язаний з цією професією, зовсім світу збираються разом на масштабному, світовому подію року, протягом тижня в Лондоні, щоб дізнатися останні нововведення, які зможуть використовувати у своїй роботі, і тенденції світової економічної ситуації.
Можливість світовій спільноті обмінятися ідеями з колегами, використовувати накопичений досвід для формування нового бачення бухгалтерської та аудиторської професій, ролі управлінця та фінансового директора, виділивши три основні речі: професійна позиція і сучасне професійне бачення в своїх країнах, для допомоги у вирішенні фінансових питань, які впливають на світову глобальну економіку.
Заходи SUMMIT: конференції, веб-семінари, сесії, бізнес – зустрічі, участь в акції «Піднімемо чашку за професію!», Публічне визнання професії – бухгалтера, та важлива робота і роль, яку бухгалтера виконують і роблять для підтримки бізнесу по всьому світу, і високо оцінити професію бухгалтера.
Основні теми для обговорення це етапи, важливі тенденції та перспективи: розвитку ринків, економічна ситуація в світі, інвестиційний клімат, зміни в банківській сфері, фінансові інструменти, МСФЗ та МСА, внутрішній аудит і ризик – менеджмент, стратегія управління підприємствами та освіту.
Це означає, що протягом усіх заходів, Ви отримуєте доступ до першокласних презентацій, захоплюючим сесій і виступів світових спікерів, нові ділові зв’язки на найбільшому світовому глобальному подію року, присвяченій виключно ВАМ – бухгалтерії!

Щорічний Саміт і всесвітній тиждень бухгалтерії, в попередні роки була відзначена стрімким успіхом і підтримкою в усьому світі. У цьому неймовірному масштабному святкуванні беруть участь представники більш з 120 країн світу.

Приєднуйтесь до світової спільноти!

ICFM&ICB&ICB Global
ICB Global: The Institute of Certified Bookkeepers and The Institute of Certified Financial Managers. Head Office of ICFM&ICB in London
🇬🇧🌍 ICB Global: ICB & ICFM has its #representatives in 168 countries. 5200 examination centers in the world. 271 000 students and members in the world.