Промоакції

Всесвітня Акція ICFM & ICB & ICB Global Bookkeepers “Піднімемо чашку за професію!” – це публічне визнання професії – бухгалтера / фінансиста, та важлива робота і роль, яку вони виконують і роблять, для підтримки бізнесу по всьому світу.

Щорічне проведення міжнародної акції / Селфі «Піднімемо чашку за професію!», Проводиться в період з вересня по листопад, в ньому беруть участь професіонали з більш 120 країн світу, щоб відсвяткувати всесвітню тиждень бухгалтерії, приурочену Міжнародному дню бухгалтера. Церемонія нагородження проходить щорічно в м Лондон, Великобританія.
Мета Акції – продемонструвати міжнародний охоплення і глобальний вплив професії бухгалтера / фінансиста для бізнесу та економіки в світовому масштабі

Акція ICB 100 WOMEN100 надихаючих і впливових жінок – бухгалтерів! Лондон. Великобританія.

У 1918 році Закон надав жінкам право голосу в Великобританії і Північної Ірландії. Протягом цього року ICB буде вшановувати 100 надихаючих і впливових жінок – бухгалтерів.
In 1918 the Representation of the People Act gave (some) women the vote in GB and N Ireland. Throughout this centenary year ICB will be honouring 100 inspiring and influential women bookkeepers

Хто тебе надихає? Напишіть нам, щоб вибрати ваш приклад бухгалтера, можливо і себе, як зразок для наслідування, дати можливість прославити 100 надихаючих і впливових жінок нашої професії. ICB 100 Women. London UK

Акція “Молодий спеціаліст”, ICFM UK Ukraine щорічно підтримує і бере участь в організаційних комітетах, конкурсних комісіях і журі, в проведенні Конкурсу та презентацій для студентів 4 – 5 курсів ВНЗ України бізнес економічних спеціальностей, заходи проходять спільно з партнерами і регуляторами України.

Мета Конкурсу – активізація діяльності студентської молоді, залучення талановитих студентів до професійного співтовариства, допомога і сприяння працевлаштуванню випускників.

Студенти можуть отримати доступну освіту за програмами ICFM в Акції “Молодий спеціаліст”, такі зустрічі стали вже доброю традицією, проведення та участь в презентаціях дає можливість популяризації професії Фінансового менеджера для молодих фахівців

Спільно з партнерами і регуляторами України, ЗМІ: Конкурси “Кращий бухгалтер України»; «Моя мама / тато / бабуся / дідусь – бухгалтерська династія!»; Участь в дискусійних панелях і презентаціях: «Бухгалтерська кваліфікація: як завоювати довіру роботодавця»; «бухгалтерська спільнота України: перед європейськими викликами».

Мета Акції – розширення подальшої співпраці та партнерства в рамках «Підвищення міжнародної освіти для фахівців».

Освіта – це рух і розвиток! Приймайте участь в наших заходах! Приєднуйтесь до міжнародного співтовариства професіоналів! Welcome ICFM & ICB & ICFM!

ICFM & ICB & ICB Global
ICB Global: The Institute of Certified Bookkeepers and The Institute of Certified Financial Managers. Head Office of ICFM&ICB in London

🇬🇧🌍 ICB Global: ICB & ICFM has its #representatives in 168 countries. 5200 examination centers in the world. 271 000 students and members in the world.