ICFM/ICB Global Визнання у світі

ICB & ICFM & ICB Global

Інститут Сертифікованих Бухгалтерів (ІСБ, Великобританія) & Інститут Сертифікованих Фінансових Менеджерів (ІСФМ, Великобританія)

The Institute of Certified Bookkeepers ICB UK & The Institute of Certified Financial Managers ICFM UK.

Інститут Сертифікованих Бухгалтерів ICB був заснований в 1996 році зі схвалення Міністерства торгівлі і промисловості (тепер називається Департамент Бізнесу, Енергетики і Промислових Стратегій) та Британського реєстру підприємств, в 2007 році Інститут збільшив лінійку своїх програм і створив Інститут Сертифікованих Фінансових Менеджерів (Великобританія).

Інститут Сертифікованих Фінансових Менеджерів (ICFM, Великобританія) створений з ініціативи двох організацій: Інституту Сертифікованих Бухгалтерів (ICB, Великобританія), найбільшого в світі Інституту, і Інститутом Комерції Великобританії, одного з найстаріших професійних інститутів, який в 2007 році відзначив своє 100 – річчя .

Головний офіс ICFM & ICB знаходиться в Лондоні.

Патроном ICB & ICFM є Його Королівська Високість Принц Майкл His Royal Highness Prince Michael of Kent GCVO. Президент ICB & ICFM – Гаррі Картер President Mr. Garry Carter.

Інститут ICB & ICFM- це провідне професійне міжнародне співтовариство, представлене і працює через своїх представників в 168 країнах світу, 5200 екзаменаційних центрів, більше 271000 членів і студентів по всьому світу.

«Майбутнє за професією бухгалтера» – саме так вважають засновники Інституту Сертифікованих Бухгалтерів The Institute of Certified Bookkeepers(ICB, UK), та The Institute of Certified Bookkeepers Global (ICB Global, UK).

The Institute of Certified Bookkeepers Global (ICB Global, зареєстрований в Англії № 05722167), є Некомерційної організацією.

ICB Global – є Керівною Радою і керуючої організацією ICFM & ICB: Інституту Сертифікованих Фінансових Менеджерів (Institute of Certified Financial Managers, ICFM UK) та Інституту Сертифікованих Бухгалтерів (Institute of Certified Bookkeepers, ICB UK), що діє в рамках Стандартів діяльності і Кодексу етики, затверджених Керуючим Радою ICB Global.

Інститут ICB & ICFM– це провідне професійне міжнародне співтовариство, представлене і працює через своїх представників в країнах, які проводять і пропонують навчання в сфері управління фінансами, бухгалтерського обліку, внутрішнього аудиту, МСФЗ та МСА, міжнародного та управлінського обліку, управління менеджментом, для побудови стратегічних цілей і завдань підприємств. Інститут допомагає менеджменту, перейти на сучасний, новий підхід вирішення питань і проблем, для ефективного комплексного управління функціональними процесами, відповідно до цілей і завдань підприємства, використовуючи передові європейські технології, застосовуючи міжнародний досвід і загальноприйняті стандарти бізнес – освіти.
Інститут ICB & ICFM пропонує ряд кваліфікацій, що відповідають сучасним потребам бізнес-середовища, для громадських і некомерційних організацій. Рівні програми були розроблені таким чином, щоб бути корисними користувачам з різними рівнями знання і досвіду.

The Institute of Certified Bookkeepers ICB UK & The Institute of Certified Financial Managers ICFM UK.

ICFM & ICB– офіційно визнаний Казначейством UK (HMT – UK); Управлінням Його Величності з податків і митних зборів (HMRS UK); Управлінням Професійного органу протидії легалізації грошових коштів, отриманих злочинним шляхом (OPBAS UK) ICB призначений зареєстрованим наглядовим органом. Має офіційний дозвіл на герб від Королівського Дому Геральдики. Член ініціативної лобіює групи Генезис в Парламенті Великобританії, член Ради з професійним знанням в фінансовому секторі, член Комітету з міжнародних освітньому стандартам в області бухгалтерського освіти (IAESB), Радник Всепартійної Парламентської Групи для малого і середнього бізнесу UK; офіційне визнання: Європейська федерація бухгалтерів (EFoB), Міжнародна федерація бухгалтерів (IFoB), Рада з податків Австралії (АТВ) ICB Австралія є членом Ради, Управління по внутрішніх податків Нової Зеландії (NZIR) ICB Нова Зеландія є членом Ради, Урядом Філіппін відповідно з Декретом Президента.

Інститут присяжних бухгалтерів Англії і Уельсу (ICAEW), Інститут присяжних бухгалтерів з управлінського обліку (CIMA), Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА) – Інституту надані пільги на рівні 4/5.

Cпівдружність націй ICB є акредитованою організацією, визнаною у всіх 53 країнах Співдружності

ICB Global: ICB & ICFM відповідає за організацію щорічного Саміту, який проходить в Лондоні. Inspire Tour (стимулюючого туру), який проводиться в більш ніж 50 містах світу, і глобальної нагороди LUCA Awards, що присуджується за досягнення в своїй професійно і в сфері: бухгалтерії та фінансах, IFRS, аудиту та внутрішнього аудиту, організаціям і роботодавцям; нагородження та вручення LUCA Awards проходить щороку у Великобританії, м Лондон за участю членів королівської сім’ї, представників ділового і вищого суспільства Великобританії та світу, Послів представництв багатьох країн учасниць.

ICB & ICFM oфіційно визнаний в більшості економічно розвинених країнах Європи і Східної Європи, має ряд Меморандумів з представниками регуляторної влади, з багатьма країнами світу, де мають офіційно своїх представників.

Ваші можливості

  • Прийняти участь в щорічних заходах, на глобальних подіяї та зустрічах: SUMMIT, LUCA AWARDS, CONFERENCE, Treasury and Parliament of England UK, IFAC & IASB, IAESB, OPBAS, HMT- UK, HMRS – UK, London Stock Exchange, ICAEW, FATF, Bank of England, European Federation of Bookkeepers (EFoB), International Federation of Bookkeepers (IFoB), InspireTour, виставки та інші бізнес – зустрічі.
  • нагородження світовими нагородами в номінаціях Annual LUCA Awards: «The best Employer of the Year», «The best Student of the Year», «The best Financial manager of the Year», «The best Learning Center of the Year», «The Best Toutor of the Year» і ін.
  • «Лука Пачолі» – це престижне визнання Оскара в бухгалтерському та фінансовому світі, де відзначають компанії / організації і їх кращих представників, за видатні досягнення в своїй професії.

Ми запрошуємо Вас приєднатися до нашого професійного співтовариства – світовому Інституту бухгалтерії, управління фінансами і менеджмента. Международний диплом – це реально вже сьогодні!

ICFM & ICB & ICB Global

ICB Global: The Institute of Certified Bookkeepers and The Institute of Certified Financial Managers. Head Office of ICFM&ICB in London

🇬🇧🌍 ICB Global: ICB & ICFM has its #representatives in 168 countries. 5200 examination centers in the world. 271 000 students and members in the world.