Програми ICB

Майбутнє сучасного світу за професією бухгалтера, саме так вважають засновники Інституту Сертифікованих Бухгалтерів Великобританії The Institute of Certified Bookkeepers (ICB, UK) та The Institut of Certified Bookkeepers Global (ICB Global, UK).

Ви і Інститут Сертифікованих Бухгалтерів (ICB UK).

Інститут Сертифікованих Бухгалтерів, ICB заснований в 1996 році зі схвалення Міністерства торгівлі і промисловості (зараз він називається Департамент Бізнес Інновацій та Навичок) та Британського реєстру підприємств.

Якщо ви обрали для себе фахову подорож бути бухгалтером – починайте свої професійні кроки та фінансовий шлях із британським міжнародним Сертифікатом бухгалтера від ICB.

Рівні програми ICB UK:

Сертифікат з курсу бухгалтерського обліку

  • Program ICB Level 2 “Certificate in Bookkeeping Course”  >>>
  • Program ICB Level 3 “Certificate in Bookkeeping and Accounts”  >>>

Сертифікат з курсу підвищеного рівня бухгалтерського обліку та облікової політики

  • Program ICB increased level “Certificate in Advanced Bookkeeping”>>>

Зразок Сертифікату

International qualification for accountants Certificate ICB, UK

Кожен рівень курсу складає:

80 годин навчання та 40 годин практики.
Загальна програма курсу 120 годин.

ПІСЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ НАВЧАННЯ проходить іспит.

Формат іспиту:
письмове рішення 20 тестів (максимальна кількість набраних балів – 40) та 3-х практичних завдань (максимальна кількість набраних балів – 60).
Іспити проходять зі спостерігачами екзаменаційної мережі.
Тривалість іспиту – 3 години

Мова викладання та іспиту: українська або англійська.

“Certificate in Advanced Bookkeeping” ICB

Сертифікат з підвищення рівня бухгалтерського обліку.
Програма курсу охоплює базові та практичні знання бухгалтерського обліку, яка враховує міжнародні стандарти, включаючи місцеве законодавство. Навчальний курс спрямований на набуття бухгалтерами та початківцями практичних навичок бухгалтерського обліку; це включає знання податкового та іншого місцевого законодавства разом із міжнародними стандартами.

Глобальні кваліфікації ICB – найбільшої бухгалтерської організації в світі, представлені практично у всіх розвинених країнах. Інститут ICFM Ukraine, є офіційним представником ICB в Україні , має повноваження для акредитації навчальних центрів в Україні з програм навчання, організовує іспити міжнародної кваліфікації ICB & ICFM з 2007 року.

Головний офіс ICB знаходиться в Лондоні.

Унікальність програми полягає в тому, що, незважаючи на те, що навчання та іспит проводяться українською мовою, кандидати, які склали іспит, отримають міжнародний сертифікат ICB Великобританії.

Таким чином, фахівці, які пройшли навчання за програмою «Certificate in Advanced Bookkeeping», підтвердять свої знання бухгалтерської спеціальності Сертифікатом міжнародного статусу, виданим авторитетною світовою організацією ICB.

Навчальна програма ICB базується на Загальноприйнятих принципах бухгалтерського обліку (GAAP) у кожній країні, а навчальна програма ICFM базується на Міжнародних стандартах фінансової звітності (МСФЗ).

Карьера від фахівця до Топ – менеджера.
Ваші нові кар’єрні та професійні можливості з нами.

В професійному середовищі та майстерності кваліфікованих навичок – завжди є, до чого прагнути.

В нашому навчанні ми використовуємо передові світові технології, застосовуючи міжнародний досвід, з урахуванням законодавства в країнах і загальноприйняті стандарти бізнес – освіти.

Міжнародний сертифікат, це ваш новий кар’єрний зріст та рух розвитку – реальність сучасного професійного світу.

Вдосконалюйте свої професійні навички, щоб бути завжди в топ своєї справи.

Ми проводимо VIP couching , індивідуальні та корпоративні заходи для вас та разом з вами, під ваші вимоги та потреби – якісно та із задоволенням .

Зміни починаються з малого, на кар’єрному шляху до своєї мети з отриманням успіху. Не зупиняйтеся в своєму постійному професійному розвитку в придбанні нових знаннь та в набутті світового досвіду .

Запрошуємо вас, спробувати свої сили, і отримати британську міжнародну сертифікаційну кваліфікацію програми ICB.

Досягнення і нові успіхи разом з International Network ICB & ICFM.

Ми робимо свою справу там, де ми Є разом.

Нам довіряють та співпрацюють найкращі міжнародні відомі у світі компанії та організації .

Намагайтеся рухатися в своєму постійному професійному розвитку – змінюйте та рухайте цей світ разом з міжнародною спільнотою.

🇬🇧 ICFM & ICB Global – член Ради групи Genesis в Парламенті UK з професійних знаннь фінансового сектору.
Член Комітету з міжнародних освітніх стандартів бухгалтерської освіти (IAESB).
Радник Всепартійної Парламентської Групи для малого та середнього бізнесу UK.
Офіційно визнаний: Казначейством Великобританії (HMT UK);
Управлінням Його Величності з податків і митних зборів (HMRS UK);
Управлінням Професійного органу протидії легалізації грошових коштів, отриманих злочинним шляхом (OPBAS UK), ICB призначений зареєстрованим наглядовим органом;
Офіційний дозвіл на герб від Королівського Дому Геральдики;
Співпраця з The Royal United Services Institute (RUSI UK);
Має багато інших повноваженнь радника і функцій координатора, визнання у Великобританії та в 54 країнах Співдружності і в багатьох країнах світу.

Потужна мережа підтримки кандидатів серед наших членів і партнерів в 168-х країнах світу робить нас професійною організацією.

Ми дякуємо бізнес фаховому світові бухгалтерів ICB Global та фінансовим професіоналам ICFM Global в усьому світі, за вашу підтримку, довіру, навчання, спільний професійний рух та розвиток, і бажання разом створювати фінансовий світ бізнес економіки.

Можливості та світ завжди належить зухвалим .

Для того, щоб себе максимально реалізувати, потрібно постійно покращувати та розвивати свої професійні навички , компетентність та досвід .

Проявляйте свою професійну унікальність з відкриттям нових карьерних можливостей з ICB & ICFM .

Професійний шлях та розвиток з сучасною міжнародною освітою, із застосуванням міжнародного практичного досвіду та з новими можливостями і досягненнями – для вас ❗️ тому , що ви того варти.

Разом отримувати новий рух та професійний розвиток, світовий досвід та успіх з міжнародною VIP спільнотою international network ICB Global & ICFM Global.

Інститут ICB Global зареєстрований в Англії за номером 05722167 з 27 лютого 2006 року, як неприбуткова (NFP) організація.
Патрон Інституту – Його Високість Принц Майкл Кентський GCVO CD KStJ, Royal Patron HRH Prince Michael of Kent GCVO CD KStJ.

ICB Global зареєстрував понад 271 000 студентів і членів у 168 країнах світу.

ICB Global приймає щорічний глобальний Саміт бухгалтерів, на світовому тижні, присвяченому міжнародному дню бухгалтера, який щороку проходить у листопаді в Лондоні.
Інститут також має офіційне право на проведення престижної
щорічної нагороди LUCA Awards, яка відзначає передові досягнення в бухгалтерському обліку, управлінському обліку, в фінансовому менеджменті та управлянням підприємством, в аудиті та внутрішньому аудиті.

Починаючі з 2007 року, багато номінантів з ICFM Ukraine були нагороджені LUCA Awards, більшість з яких були в Лондоні, дє їм особисто вручав найвищу нагороду Його Високість Принц Майкл Кентський .

Luca Awards, це Оскар у світі фінансового сектору та бухгалтерії, щорічна премія LUCA відзначає видатні досягнення в професії бухгалтера та в керуванні підприємством, зокрема і керівників, які вкладають в розвиток навчання свого персоналу, як і лідерів бізнес – економічного сектору країн.

ICB Global керує Інститутом Сертифікованих Бухгалтерів (ICB), зареєстрованим в Англії за номером 03274864 з 01 листопада 1996 року, як неприбуткова організація (NFP), та Інститутом Сертифікованих Фінансових Менеджерів (ICFM), зареєстрованим в Англії за номером 05871159 з 10 липня 2006 року, як неприбуткову (NFP) організацію.

Більше інформації про Інститути ICB & ICFM & ICB Global

Ми запрошуємо уряди країн та провідні організації до Партнерства та плідної співпраці з International Network ICB Global & ICFM Global

📌Офіційний Лист з офісу ICB штаб – квартири Лондону 2019

📌Офіційний Лист з офісу ICB штаб – квартири Лондону 2023

ICB Global Impact
Провідні бухгалтери та фінансисти світу.

ICB Global – це всесвітня мережа зі штаб – квартирою у Лондоні, Великобританія, які створили офіційні регіональні офіси в Австралії, Новій Зеландії, Ірландії, США, на Філіппінах, в Африці, Індії, Південно-Східна Азія та по всій Східній Європі і Європі, в Україні, ми працюємо, як Інститут Сертифікованих Фінансових Менеджерів.

ICB Global існує, щоб захищати та просувати професію бухгалтера та фінансиста в усьому світі, а також задовольняти потреби членів та партнерів, які все частіше працюють на міжнародному рівні.

Міжнародна роль ICB Global & ICFM Global відповідають за встановлення міжнародних стандартів технічної досконалості в бухгалтерському обліку і фінансовому секторі, та очолюють розвиток професії.
Допомагає урядам розробляти стандарти в їхніх фінансових і освітніх системах.

ICB & ICFM – це провідне професійне міжнародне співтовариство, представлене і працює через своїх представників в 168 країнах світу, 5200 екзаменаційних центрів, більше 271000 членів , студентів і партнерів по всьому світу.

Команда ICFM UK Ukraine & ICB , пишається тим, що є частиною міжнародної глобальної потужної мережі в світі .

Мотивуйте завжди тих, з ким ви працюєте .”Правило золотого банана ” – метод нагородження більш важливий, ніж ступінь його сили.
Впроваджено в життя президентом американської компанії “Фоксбро”,
який нагородив працівника за цінну ідею особистим предметом, що
першим попався йому під руку, – бананом.

Вміння поводитись з людьми – це товар, який можна купити так само, як ми купляємо цукор чи каву… І я заплачу за таке вміння більше, ніж за будь-що інше на світі.
Дж.Д.Рокфеллер.

Join us ❗️to International Network ICB Global & ICFM Global

Kind regards,

Helen Khorikova,
Member of the International Council of ICB,
Companion ICB Global, Coordinator and Director of ICFM UK in Ukraine and ICB.

♥️ KEEP CALM and HIRE a ICB & ICFM and all partners ICB Global

🇬🇧🌍ICB Global: ICB & ICFM has its representatives in 168 countries. 5200 examination centers in the world. 271 000 students and members in the world.