Звернення Його Королівської Високості Принца Майкла Кентського, Патрона ICB & ICFM

Шановні пані та панове!

Прискорюється процес глобалізації бізнесу та інвестування пред’являє до бухгалтерам і фінансистам нові вимоги. Їм необхідно використовувати серйозні можливості, які виникають при цьому. Сьогодні, як ніколи раніше, вони повинні бути справжніми професіоналами.

Однак це стосується не тільки фінансових директорів великих компаній, але і фінансових директорів і менеджерів середнього та малого бізнесу. Значимість ролі професійного фінансового менеджера збільшується. Фінансовий менеджер стає життєво необхідним членом управлінської команди, беручи активну участь в плануванні, розробці та виконанні бізнес-стратегії своєї компанії.

Я із задоволенням бачу, як професійний досвід фінансового менеджменту, накопичений на Заході сьогодні, поширюється серед фахівців Східної Європи. Я регулярно відвідую цю частину земної кулі і є свідком того, як швидко розвивається економіка цих країн. Я бачу як Україна, Казахстан, Азербайджан, Грузія та інші країни в Східній Європі стають органічною частиною світової економічної системи, інтегруючись в неї з великою швидкістю.

Інститут Сертифікованих Фінансових Менеджерів покликаний допомогти фінансовим менеджерам, топ – менеджменту і директорам стати повноправними членами всесвітнього професійного співтовариства. Це створить можливість обмінюватися знаннями та думками, і дозволить їм ділитися досвідом зі своїми західними колегами. Я твердо вірю, що Інститут внесе свій значний внесок у процвітання і посилення конкурентоздатності компаній в цих країнах.

His Royal Highness Prince Michael of Kent GCVO – Patron ICB&ICFM& ICB Global

Україна, м Київ з візитом побував член британської королівської сім’ї Його Королівська Високість принц Майкл Кентський – Патрон ICB & ICFM & ICB Global в супроводі Nicholas Chance LVO – Private Secretaryto HRH Prince Michael of Kent GCVO.

УКРАЇНА, 01 – 07 липень 2013р.