Звернення Гаррі Картера Президента ICB & ICFM & ICB Global

Шановні колеги та партнери,

Сьогодні в світі існує постійно зростаюча кількість професійних організацій, що представляють інтереси бухгалтерів на всіх рівнях. Деякі з них успішно працюють з фінансовими фахівцями протягом багатьох років, тоді як інші організації набагато молодше і були створені для роботи в нових або спеціалізованих нішах фінансового сектора.

Інститут Сертифікованих Фінансових Менеджерів ІСФМ (ICFM) був створений, як професійна організація для фінансових менеджерів і директорів, топ – менеджменту компаній, що працюють в малому і середньому бізнесі, в галузях промисловості, в комерційній та некомерційній сфері. Професійні фінансові менеджери і директори відіграють ключову роль компанії, в широкому спектрі бізнесу і ці фахівці дуже важливі для успіху!

ICFM & ICB & ICFM Global існує для того, щоб сприяти визнанню професії і розвитку кар’єри за допомогою визнаних кваліфікацій, сертифікування досягнень і постійної професійної підтримки.

Інститут ICFM- це спільна ініціатива двох давно існуючих професійних організацій: Інституту Сертифікованих Бухгалтерів Institute of Certified Bookkeepers (ICB & ICB Global UK), найбільшої в світі організації такого типу, що нараховує більш ніж 271 000 студентів і членів в більш ніж в 168 країнах, і Інституту Комерції , однією з найстаріших британських професійних організацій, відсвяткувала своє сторіччя в 2007 році.

Інститути ICFM & ICB вносять свої вклади в розвиток професії фінансиста і керівника, представивши структуру кар’єрного росту, яка точно відображає нові вимоги до цих фахівців, які висуваються процесом глобалізації фінансового сектора, сучасного світового бізнесу і потребою кожної компанії успішно конкурувати на світовому ринку.

Кожна компанія має потребу в грамотному фінансовому управлінні і контролі, для виконання поставлених стратегічних цілей і завдань перед компанією. Програми розроблені Інститутом – задовольняють високим стандартам, очікуваним професіоналами, і істотний інтерес до них вже був виявлений у всьому світі, включаючи Великобританію, США, Австралію, Нову Зеландію, Філіппіни, Європу і Східну Європу, Індію, Азію і Африку.

Інститут був створений, щоб надати умови, при яких фінансові менеджери і директори, можуть удосконалювати свої навички, отримати професійні кваліфікації та визнання своєї професії. Інститут існує, щоб підтримувати професійне зростання фахівців протягом всієї їхньої кар’єри. Кар’єра від фахівця до Топ – менеджера.

ICFM & ICB – створений професіоналами і для професіоналів. Зберігайте спокій, беріть фінанси під управління і контроль! Ми запрошуємо Вас приєднатися до нашої співпраці, професійного співтовариства – світовому Інституту бухгалтерії, управління фінансами та менеджменту.

З найкращими побажаннями,
Гаррі Картер President ICFM & ICB & ICB Global

Garry Carter
President ICFM & ICB & ICB Global

ЩОРІЧНІ РІЗДВЯНІ ПРИЙОМИ В ЛОНДОНІ

ICFM&ICB&ICB Global

ICB Global: The Institute of Certified Bookkeepers and The Institute of Certified Financial Managers. Head Office of ICFM&ICB in London

🇬🇧🌍 ICB Global: ICB & ICFM has its #representatives in 168 countries. 5200 examination centers in the world. 271 000 students and members in the world.