Фінансовий менеджмент, (Dip FM/ICFM, Великобританія)

Детальна програма

Анотація:

Програма курсу «Фінансовий менеджмент і фінансовий аналіз» спрямована на освоєння методів фінансового управління, за допомогою яких можна ефективно управляти грошовими потоками компанії для досягнення зростання вартості акціонерного капіталу.

Цільова аудиторія:

власники підприємств, фінансові директори, фінансові аналітики, головні бухгалтери, бухгалтери, економісти, аудитори і фахівці фінансового – економічного профілю, а також для всіх фахівців, які зацікавлені у використанні нових можливостей ефективного і зрозумілого подання фінансової інформації.

Цілі курсу:

— розуміти роль фінансової функції в бізнесі;

— мати уявлення про систему управління фінансами на підприємстві;

— вміти виявити і інтерпретувати основні тенденції розвитку підприємства;

— освоїти техніку обчислення основних фінансових коефіцієнтів для визначення фінансового стану підприємства та ефективності його діяльності;

— мати уявлення про можливі джерела фінансування компанії, знати їхні переваги і недоліки;

— освоїти прийоми, які дозволяють виявити резерви збільшення прибутку компанії;

Заняття і навчання: проводять аудитори-практики та професійні консультанти, які проходять щорічне стажування та акредитацію в Великобританії, мають Дипломи: ICFM, СРА, ICM, CIMA, АССА DipIFR (Rus), CAP / CIPA та ін. Все тьютери / викладачі є практиками в області застосування МСФЗ, постановки обліку, систем управління, аудиту та внутрішнього аудиту, консалтингу, входять до складу експертів в Східній Європі і Європі.

Забезпечення та роздаткові матеріали: Індивідуальні VIP – групи. Навчання проводиться російською / українською мовою. Докладний роздатковий матеріал по всьому курсу / модулю: посібник, збірник презентаційних слайдів, кейси: завдання/ рішення, типові іспити, додаткова література для поглибленого вивчення; «Портфель для учасника»; канцтовари; кава – брейки, обіди. Комплект бухгалтерських документів. Реєстрація та участь в іспиті.

Тривалість курсу: 5 днів з 10 00 до 17 00 (групи вихідного дня)

Іспит: проходить в аудиторіях / closed -book, за участю спостерігачів і представників ICFM. Час проведення іспиту 4 години. Форма складання кваліфікаційного іспиту кожного модуля: письмове рішення 20 тестів (максимальна кількість набраних балів -40) і 3 практичних завдань (максимальна кількість набраних балів -60). Прохідний бал – 65.

Міжнародний диплом Dip ICFM United Kingdom: По закінченню курсу та успішного виконання іспиту, видається Диплом Dip ICFM, Великобританія.

Реєстрація та заявки: 044 251 18 07, 461 94 62 067 657 20 73

email office@bcp.com.ua office@icfm.org.ua

Ваші персональні менеджери: Наталія Яблонська / Юлія Мойсієнко

Download Nulled WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
lynda course free download
download coolpad firmware
Premium WordPress Themes Download
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=