Фінансовий менеджмент, (Dip FM/ICFM, Великобританія)

Детальна програма

Анотація:

Програма курсу «Фінансовий менеджмент і фінансовий аналіз» спрямована на освоєння методів фінансового управління, за допомогою яких можна ефективно управляти грошовими потоками компанії для досягнення зростання вартості акціонерного капіталу.

Цільова аудиторія:

власники підприємств, фінансові директори, фінансові аналітики, головні бухгалтери, бухгалтери, економісти, аудитори і фахівці фінансового – економічного профілю, а також для всіх фахівців, які зацікавлені у використанні нових можливостей ефективного і зрозумілого подання фінансової інформації.

Цілі курсу:

— розуміти роль фінансової функції в бізнесі;

— мати уявлення про систему управління фінансами на підприємстві;

— вміти виявити і інтерпретувати основні тенденції розвитку підприємства;

— освоїти техніку обчислення основних фінансових коефіцієнтів для визначення фінансового стану підприємства та ефективності його діяльності;

— мати уявлення про можливі джерела фінансування компанії, знати їхні переваги і недоліки;

— освоїти прийоми, які дозволяють виявити резерви збільшення прибутку компанії;

Заняття і навчання: проводять аудитори-практики та професійні консультанти, які проходять щорічне стажування та акредитацію в Великобританії, мають Дипломи: ICFM, СРА, ICM, CIMA, АССА DipIFR (Rus), CAP / CIPA та ін. Все тьютери / викладачі є практиками в області застосування МСФЗ, постановки обліку, систем управління, аудиту та внутрішнього аудиту, консалтингу, входять до складу експертів в Східній Європі і Європі.

Забезпечення та роздаткові матеріали: Індивідуальні VIP – групи. Навчання проводиться російською / українською мовою. Докладний роздатковий матеріал по всьому курсу / модулю: посібник, збірник презентаційних слайдів, кейси: завдання/ рішення, типові іспити, додаткова література для поглибленого вивчення; «Портфель для учасника»; канцтовари; кава – брейки, обіди. Комплект бухгалтерських документів. Реєстрація та участь в іспиті.

Тривалість курсу: 5 днів з 10 00 до 17 00 (групи вихідного дня)

Іспит: проходить в аудиторіях / closed -book, за участю спостерігачів і представників ICFM. Час проведення іспиту 4 години. Форма складання кваліфікаційного іспиту кожного модуля: письмове рішення 20 тестів (максимальна кількість набраних балів -40) і 3 практичних завдань (максимальна кількість набраних балів -60). Прохідний бал – 65.

Міжнародний диплом Dip ICFM United Kingdom: По закінченню курсу та успішного виконання іспиту, видається Диплом Dip ICFM, Великобританія.

Реєстрація та заявки: 044 251 18 07, 461 94 62 067 657 20 73

email office@bcp.com.ua office@icfm.org.ua

Ваші персональні менеджери: Наталія Яблонська

Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
udemy course download free
download lava firmware
Download Nulled WordPress Themes
udemy course download free