Міжнародні стандарти фінансової звітності (Dip IFRS/ICFM, Великобританія)

Детальна програма

Анотація:

Програма курсу «МСФЗ і фінансовий облік» спрямована на вивчення змісту міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ – англ. IFRS International Financial Reporting Standards), необхідної зовнішнім користувачам для прийняття ними економічних рішень щодо підприємства. Розробка політики фінансового обліку на підприємстві.

Цільова аудиторія:

власники підприємств, фінансові директори, фінансові аналітики, головні бухгалтери, бухгалтери, економісти, аудитори і фахівці фінансового – економічного профілю, а також для всіх фахівців, які зацікавлені у використанні нових можливостей ефективного і зрозумілого подання фінансової інформації.

Цілі курсу:

– роль і необхідність складання звітності за МСФЗ;

– основні принципи складання фінансових звітів за МСФЗ;

– склад, структура та порядок подання фінансової звітності;

– облік об’єднання компаній та складання консолідованої фінансової звітності;

– додаткове розкриття інформації у фінансовій звітності;

– розуміти роль і призначення МСФЗ.

Заняття і навчання: проводять аудитори-практики та професійні консультанти, які проходять щорічне стажування та акредитацію в Великобританії, мають Дипломи: ICFM, СРА, ICM, CIMA, АССА DipIFR (Rus), CAP / CIPA та ін. Тьютери та викладачі є практиками в області застосування МСФЗ, постановки обліку, систем управління, аудиту та внутрішнього аудиту, консалтингу, входять до складу експертів в Східній Європі і Європі.

Забезпечення та роздаткові матеріали: Індивідуальні VIP – групи. Навчання проводиться російською/українською мовою. Докладний роздатковий матеріал по всьому курсу/модулю: посібник, збірник презентаційних слайдів, кейси: завдання/рішення, типові іспити, додаткова література для поглибленого вивчення; «Портфель для учасника»; канцтовари; кава – брейки, обіди. Комплект бухгалтерських документів. Реєстрація та участь в іспиті.

Тривалість курсу: 5 днів з 10 00 до 17 00 (групи вихідного дня)

Іспит: проходить в аудиторіях / closed -book, за участю спостерігачів і представників ICFM. Час проведення іспиту 4 години. Форма складання кваліфікаційного іспиту кожного модуля: письмове рішення 20 тестів (максимальна кількість набраних балів -40) і 3 практичних завдань (максимальна кількість набраних балів -60). Прохідний бал – 65.

Міжнародний диплом Dip ICFM United Kingdom: По закінченню курсу та успішного виконання іспиту, видається Диплом Dip ICFM, Великобританія.

Реєстрація та заявки: 044 251 18 07, 46194 62 067 657 20 73

email office@bcp.com.ua  office@icfm.org.ua

Ваші персональні менеджери: Наталія Яблонська

Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy course download free
download xiomi firmware
Download Premium WordPress Themes Free
free download udemy paid course