Міжнародні стандарти фінансової звітності (Dip IFRS/ICFM, Великобританія)

Детальна програма

Анотація:

Програма курсу «МСФЗ і фінансовий облік» спрямована на вивчення змісту міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ – англ. IFRS International Financial Reporting Standards), необхідної зовнішнім користувачам для прийняття ними економічних рішень щодо підприємства. Розробка політики фінансового обліку на підприємстві.

Цільова аудиторія:

власники підприємств, фінансові директори, фінансові аналітики, головні бухгалтери, бухгалтери, економісти, аудитори і фахівці фінансового – економічного профілю, а також для всіх фахівців, які зацікавлені у використанні нових можливостей ефективного і зрозумілого подання фінансової інформації.

Цілі курсу:

– роль і необхідність складання звітності за МСФЗ;

– основні принципи складання фінансових звітів за МСФЗ;

– склад, структура та порядок подання фінансової звітності;

– облік об’єднання компаній та складання консолідованої фінансової звітності;

– додаткове розкриття інформації у фінансовій звітності;

– розуміти роль і призначення МСФЗ.

Заняття і навчання: проводять аудитори-практики та професійні консультанти, які проходять щорічне стажування та акредитацію в Великобританії, мають Дипломи: ICFM, СРА, ICM, CIMA, АССА DipIFR (Rus), CAP / CIPA та ін. Тьютери та викладачі є практиками в області застосування МСФЗ, постановки обліку, систем управління, аудиту та внутрішнього аудиту, консалтингу, входять до складу експертів в Східній Європі і Європі.

Забезпечення та роздаткові матеріали: Індивідуальні VIP – групи. Навчання проводиться російською/українською мовою. Докладний роздатковий матеріал по всьому курсу/модулю: посібник, збірник презентаційних слайдів, кейси: завдання/рішення, типові іспити, додаткова література для поглибленого вивчення; «Портфель для учасника»; канцтовари; кава – брейки, обіди. Комплект бухгалтерських документів. Реєстрація та участь в іспиті.

Тривалість курсу: 5 днів з 10 00 до 17 00 (групи вихідного дня)

Іспит: проходить в аудиторіях / closed -book, за участю спостерігачів і представників ICFM. Час проведення іспиту 4 години. Форма складання кваліфікаційного іспиту кожного модуля: письмове рішення 20 тестів (максимальна кількість набраних балів -40) і 3 практичних завдань (максимальна кількість набраних балів -60). Прохідний бал – 65.

Міжнародний диплом Dip ICFM United Kingdom: По закінченню курсу та успішного виконання іспиту, видається Диплом Dip ICFM, Великобританія.

Реєстрація та заявки: 044 251 18 07, 46194 62 067 657 20 73

email office@bcp.com.ua  office@icfm.org.ua

Ваші персональні менеджери: Наталія Яблонська / Юлія Мойсієнко

Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Download WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download xiomi firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
download udemy paid course for free