Управління персоналом, (Dip HRM ICFM, Великобританія)

Детальна програма

Анотація: Програма курсу «Управління персоналом» охоплює всі аспекти роботи з кадрами на підприємстві: відбір персоналу, оформлення трудових відносин, мотивація і адаптація, комунікації в підприємстві, конфлікти, розвиток і навчання персоналу.

Цільова аудиторія: керівники, фінансові директори, головні бухгалтери, менеджери середньої та вищої ланки, фахівці з підбору персоналу

Цілі курсу:

– Здійснення кадрової політики в компанії відповідно до організаційної стратегією;

– Уміння організувати оперативну роботу по управлінню співробітниками в компанії;

– Ефективне рішення операційних завдань пов’язаних з організацією відбору і найму, навчанням, ротацією, розвитком кар’єри людей, що працюють в організації;

– Уміння аналізувати і впроваджувати передовий світовий досвід в галузі управління людськими ресурсами;

– Уміння управляти конфліктами

– Секрети особистої ефективності, тайм – менеджмент;

Заняття і навчання: професійні консультанти, які проходять щорічне стажування та акредитацію в Великобританії, мають Дипломи: ICFM, СРА, ICM, CIMA, АССА DipIFR (Rus), CAP / CIPA та ін. Все тьютери / викладачі є практиками в галузі управління, систем управління, консалтингу, входять до складу експертів в Східній Європі і Європі.

Забезпечення та роздаткові матеріали:Індивідуальні VIP – групи. Навчання проводиться російською / українською мовою. Докладний роздатковий матеріал по всьому курсу / модулю: посібник, збірник презентаційних слайдів, кейси: завдання/ рішення, типові іспити, додаткова література для поглибленого вивчення; «Портфелем для учасника»; канцтовари; кава – брейки, обіди. Комплектом бухгалтерських документів. Реєстрація та участь в іспиті.

Тривалість курсу: 5 днів з 10 00 до 17 00 (групи вихідного дня)

Іспит: проходить в аудиторіях / closed -book, за участю спостерігачів і представників ICFM. Час проведення іспиту 4 години. Форма складання кваліфікаційного іспиту кожного модуля складається: письмове написання Есе, і 20 тестів (максимальна кількість набраних балів 100). Прохідний бал – 65.

Міжнародний диплом Dip ICFM United Kingdom: По закінченню курсу та успішного виконання іспиту, видається Диплом Dip ICFM, Великобританія.

Реєстрація та заявки: 044 251 18 07, 46194 62, 067 657 20 73

email office@bcp.com.ua office@icfm.org.ua

Ваші персональні менеджери: Наталія Яблонська / Юлія Мойсієнко

Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
udemy course download free
download xiomi firmware
Download WordPress Themes Free
free online course