Управління персоналом, (Dip HRM ICFM, Великобританія)

Детальна програма

Анотація: Програма курсу «Управління персоналом» охоплює всі аспекти роботи з кадрами на підприємстві: відбір персоналу, оформлення трудових відносин, мотивація і адаптація, комунікації в підприємстві, конфлікти, розвиток і навчання персоналу.

Цільова аудиторія: керівники, фінансові директори, головні бухгалтери, менеджери середньої та вищої ланки, фахівці з підбору персоналу

Цілі курсу:

– Здійснення кадрової політики в компанії відповідно до організаційної стратегією;

– Уміння організувати оперативну роботу по управлінню співробітниками в компанії;

– Ефективне рішення операційних завдань пов’язаних з організацією відбору і найму, навчанням, ротацією, розвитком кар’єри людей, що працюють в організації;

– Уміння аналізувати і впроваджувати передовий світовий досвід в галузі управління людськими ресурсами;

– Уміння управляти конфліктами

– Секрети особистої ефективності, тайм – менеджмент;

Заняття і навчання: професійні консультанти, які проходять щорічне стажування та акредитацію в Великобританії, мають Дипломи: ICFM, СРА, ICM, CIMA, АССА DipIFR (Rus), CAP / CIPA та ін. Все тьютери / викладачі є практиками в галузі управління, систем управління, консалтингу, входять до складу експертів в Східній Європі і Європі.

Забезпечення та роздаткові матеріали:Індивідуальні VIP – групи. Навчання проводиться російською / українською мовою. Докладний роздатковий матеріал по всьому курсу / модулю: посібник, збірник презентаційних слайдів, кейси: завдання/ рішення, типові іспити, додаткова література для поглибленого вивчення; «Портфелем для учасника»; канцтовари; кава – брейки, обіди. Комплектом бухгалтерських документів. Реєстрація та участь в іспиті.

Тривалість курсу: 5 днів з 10 00 до 17 00 (групи вихідного дня)

Іспит: проходить в аудиторіях / closed -book, за участю спостерігачів і представників ICFM. Час проведення іспиту 4 години. Форма складання кваліфікаційного іспиту кожного модуля складається: письмове написання Есе, і 20 тестів (максимальна кількість набраних балів 100). Прохідний бал – 65.

Міжнародний диплом Dip ICFM United Kingdom: По закінченню курсу та успішного виконання іспиту, видається Диплом Dip ICFM, Великобританія.

Реєстрація та заявки: 044 251 18 07, 46194 62, 067 657 20 73

email office@bcp.com.ua office@icfm.org.ua

Ваші персональні менеджери: Наталія Яблонська

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download redmi firmware
Download WordPress Themes
download udemy paid course for free