Листопад 2019

Україна, Київ 07 листопада 2019 Institute of Certified Financial Managers UK Ukraine & ICB, прийняв участь у роботі круглого столу на тему: «Роль професійних громадських організацій в житті аудиторів і бухгалтерів: чи потрібні зміни?»

07 листопада 2019 року в ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» ( м. Київ, вул. Предславинська, 28, офіс 504) відбувся круглий стіл на тему: «Роль професійних громадських організацій у житті аудиторів та бухгалтерів: чи потрібні зміни?».

🔺 Метою заходу було обговорення питань інноваційного розвитку аудиторських і бухгалтерських професійних співтовариств:

● аналіз поточного стану та світового досвіду формування представницьких професійних співтовариств і взаємин між громадськими організаціями та державними структурами;
● поточний стан і шляхи підвищення якості підготовки аудиторів та бухгалтерських кадрів;
● переваги автоматизації системи обліку, звітності, аналізу й аудиту та її поточний стан в Україні;
● організація та проведення міжнародних, всеукраїнських конгресів, форумів, наукових конференцій, тренінгів, круглих столів та оприлюднення їх результатів.
Крім того, учасники круглого столу внесли до його програми проблемне питання етичних стандартів громадських організацій.

Зустріч стала продуктивним майданчиком для обміну думками та пропозиціями між представниками громадських організацій і впливовими міжнародними інститутами професійного навчання та підвищення кваліфікації бухгалтерів, аудиторів, фінансових менеджерів і керівників.

Учасники круглого столу відзначили співпрацю з розумінням того, що наші кращі рішення з’являються завдяки спільній роботі, ми — єдина команда із загальною місією, цінностями, баченням і пріоритетними завданнями в забезпеченні життєздатності, актуальності та якості професії аудитора й бухгалтера, зміцненні довіри до них та їх впливу.

Протягом двох тижнів представники учасників круглого столу підготують за підсумками його роботи пропозиції щодо подальшого розвитку співпраці та взаємної довіри громадських організацій, зацікавлених у досягненні спільних цілей розвитку професії бухгалтера та аудитора.

🔺 Бажаємо усім учасникам плідної та спільної співпраці з метою поліпшення привабливості інвестиційного клімату в Україні.

У круглому столі прийняли участь представники: Методологічної ради з питань бухгалтерського обліку Міністерства Фінансів України , ОСНАД(Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю ), ГО «ВБК» Всеукраїнський бухгалтерський клуб “Баланс”, Спілка Автоматизаторів Бізнесу, СПКУ ВГО “Спілка податкових консультантів України”, та інших професійних і міжнародних організацій в Україні.

Дякуємо за запрошення та участь!
Institute of Certified Financial Managers UK Ukraine & ICB
Institute of Certified Bookkeepers & ICFM and all partners ICB Global

 

Premium WordPress Themes Download
Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes
free online course
download samsung firmware
Download WordPress Themes Free
lynda course free download