Березень 2019

ICFM UK Ukraine NEW Programs qualification MFM ICFM UK. 

Представляємо нову кваліфікацію програми “Фінанси для нефінансових менеджерів”. Зберігайте спокій, беріть фінанси – під управління і контроль! Програма MFM, представлена ​​для Власників бізнесу і Підприємців, Директорів з розвитку та Комерційних директорів.

Мета – отримання базових знань і навичок в управлінні фінансами і оптимізацією витрат, шляхи вирішення нового етапу розвитку зростання бізнесу і утримати його від падіння, формування і бачення стратегії, для ефективного комплексного управління функціональними процесами організації, відповідно до цілей і завдань Вашого підприємства. Сучасний бізнес характеризується безперервною боротьбою, а стратегія і управління процесами, пов’язана з досягненням перемоги.

Диплом MFM, ICFM Великобританія, це міжнародне визнання високого професіоналізму та рівня, відкриває власникові шлях до нового успішному розвитку бізнесу, нового підходу до формування іміджу і престижу своєї компанії.

Програма “Фінанси для нефінансових менеджерів” складається з 2 модулів: “Стратегічні інструменти управління фінансами та прийняття рішень”, Dip SMF і “Планування та управління”, Dip PMC. Після проходження есе і тести (Rus / Houses). Отримання Diploma MFM in English.

Найважливіше після навчання Ви отримаєте:
1. комплексні професійні знання керівника з управління функціональними процесами в організації;
2. формування стратегії, Balance Sore Card – BSC, SWOT-аналіз, CVP (витрати-обсяг-прибуток), GAP (аналітика розривів);
3. оптимізація фінансових потоків, управління витратами;
4. вивчіть основні етапи побудови системи управління фінансами компанії;
5. розгляньте питання управління фінансовими потоками компанії, постановки бюджетного управління управлінського обліку, управління витратами, фінансової звітності та оподаткування;
6. підвищите свою особисту ефективність керівника і побудуєте ефективно працюючу структуру компанії;
7. систематизуєте наявні знання і придбаєте навички побудови і впровадження системи управління процесами;
8. отримаєте знання, вміння і навички побудови комплексної та ефективної системи управління фінансами та витратами, відповідно до стратегії і завданнями Вашого підприємства.

Нам подобаються пункти 2 і 3! А вам?

Download WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download xiomi firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy paid course free download