Международное образование для профессионалов!

Мы ценим Ваше время, учитываем индивидуальность каждого клиента, предоставляем высокое качество наших услуг, современность и надежность в партнерстве!

Образование это развитие и движение!

Возможности эффективного развития Вашей профессиональной карьеры и повышения конкурентоспособности на рынке.
Профессиональные знания и компетентность. Международный диплом – это реально уже сегодня!

The hit of the season of the Book «KORONOTSUNAMI 2020: POST – VIRAL BUSINESS DESIGN» Yuri Navruzov

We had to be shaken … to be shaken.

STRATEGIC FOCUS – GROUP with YURY NAVRUZOV

СЕССИЯ:  «Как доказательно выявить разрывы между операционными действиями и стратегическими намерениями компании»

Повна програма ICFM

відповідає 5 – 9 Національної системи кваліфікації Великобританії. Міжнародний диплом – це реально вже сьогодні❗️ Програми та Dip ICFM UK & ICB

Annual LUCA AWARDS. LONDON. UK ICFM/ICB GLOBAL

Ежегодная награда LUCA – это незабываемая возможность получить признание за ваши достижения. Награды LUCA являются “Оскарами” профессии бухгалтера, бизнес – элиты и представлены в знак признания за выдающиеся достижения года

The Bookkeepers Summit ICB

ICB named Accountancy Body of the Year

ICB named Accountancy Body of the Year

NOMINATIONS LUCA AWARDS

Сайт працює в тестовому режимі. Перехід на архівну версію: www.icfm.org.ua

Новини

Всі новини

Січень 2022

2022 рік це 15 річчя ICFM UK Global and ICB UK Global in Eastern Europe.
Якщо хочеш згорнути гори, починай із маленьких камінчиків. Успіх не падає з неба, його потрібно заслужити…
Успіх любить тих, хто не боїться виявляти ініціативу, та брати відповідальність за свої рішення та дії – і це про наших партнерів світової мережі ICFM & ICB 🇬🇧🌍

Грудень 2021

Україна, Київ. Одеський національний економічний університет – ОНЕУ та ICFM & ICB Institute of Certified Financial Managers UK Ukraine, 15 грудня 2021р. підписав Меморандум про Партнерство та акредитацію.

Листопад 2021

Великобританія, Лондон. 01 – 10 листопада 2021. Переможці LUCA Awards 2021, The Londoner. Зустріч у Carlton Club. Глобальний світовой тиждень та The Bookkeepers Summit. Світова Акція Raise ACup, приурочена до Міжнародного дня бухгалтера. 7 представників від України були нагороджені Інститутом Сертифікованих бухгалтерів, ICB Великобританія. Ми пишаємося українськими представниками на світовій арені, та їхніми досягненнями.

Дізнатися більше

Відповіді на питання

Всі відповіді

Як і де можна пройти навчання ICFM United Kingdom?

Ви можете звернутися в акредитовані Навчальні центри в Україні

Детальніше

Якою мовою проводять навчання, яке забезпечення?

Програми розроблені провідними фахівцями Великобританії і Європи, відповідають найвищим міжнародним нормам, із застосуванням методу європейської освіти та міжнародного стандарту освіти Міжнародної федерації бухгалтерів (IFAC), відповідають високим стандартам і вимогам бізнесу не тільки сьогоднішнього, але й завтрашнього дня. Переведені та адаптовані професіоналами в галузі фінансів, IFRS, IAS, МСА, внутрішнього і зовнішнього аудиту, бухгалтерського та управлінського обліку, менеджменту; кожен модуль програми 72 години. Навчання і консультації проходять на Rus і Ukr мовах із застосуванням мультимедійної техніки, методичними матеріалами: презентації, посібники та практичні кейси (завдання /рішення), типові завдання до іспитів, додаткова література, CD; обіди, кава – брейки, канцтоварами, «Портфелем для учасника».

Детальніше

Я повинен здавати відразу всі іспити з присвоєння кваліфікації ICFM або можу пройти навчання і здати іспит тільки на один цікавий для мене модуль?

Так, можливо здати тільки один іспит з усієї лінійки. Але щоб отримати кваліфікацію, треба здати всі іспити, заявлені в програмі кваліфікаційних іспитів.

Який формат і умови складання кваліфікаційних іспитів ICFM?

Іспити проходять в аудиторіях за участю незалежних спостерігачів, формат closed – book, час проведення іспиту 4 години.
Іспити PIA – час проведення іспиту 2 години; CPIA час проведення іспиту 3 години. Екзаменаційні завдання на Rus, Ukr/Eng*

Детальніше

Скільки потрібно набрати балів для успішної здачі іспиту ICFM?

Формат іспиту кожного модуля складається: письмове рішення 20 тестів (40 балов) і трьох практичних завдань (60 балів). Прохідний бал – 65. «Професійний Внутрішній Аудитор», PIA – письмове рішення 50 тестів (100 балів). Прохідний бал – 64. «Сертифікований Професійний Внутрішній Аудитор», CPIA – письмове рішення 35 тестів (70 баллов) і трьох практичних завдань (30 балів). Прохідний бал – 70. Детальніше

Який документ видається після успішного складання іспиту ICFM?

За підсумками успішного складання іспиту видається Диплом міжнародного зразка Dip ICFM Великобританія (англійською мовою).

Детальніше

Які вимоги пред’являються до претендентів на отримання диплома ICFM?

Вимоги до претендентів і кандидатів Положення про сертифікацію ICFM Детальніше

Чи можлива повторна здача іспиту на отримання диплома ICFM?

Претендент на отримання диплома ICFM має право перездати іспит повторно. Про повторне складання іспиту уточнюйте у представників ІСФМ.

Що я отримую в результаті навчання і отримання диплома?

Детальніше
Після навчання Ви придбаєте: спеціальні знання в галузі управління фінансами та менеджменту; вміння і навички побудови комплексної та ефективної системи управління у відповідності зі стратегією і завданнями Вашої компанії/підприємства; застосування практичних аспектів управління фінансовими потоками, постановки бюджетного управління і управлінського обліку, стратегічного менеджменту та управління персоналом, фінансової звітності та оподаткування, правових аспектів; застосування МСФЗ, внутрішнього аудиту, комплексу практичних інструментів розробки і оптимізації систем управлінського обліку, фінансового планування та бюджетування, управління оборотним капіталом, управління персоналом та менеджменту; навички виявлення і аналізу ризиків в процесі прийняття інвестиційних, фінансових та управлінських рішень; отримаєте комплекс застосування практичних інструментів для своєї роботи; отримаєте універсальні шаблони для впровадження; підвищите свою особисту ефективність керівника і побудуєте ефективно працюючу службу/департамент вашої компанії/підприємства; систематизуєте наявні знання і придбаєте навички; зрозумієте місце ризик-менеджменту в системі управління; зможете виявляти і аналізувати ризики в процесі прийняття інвестиційних та управлінських рішень; зможете управляти ризиками в процесі прийняття рішень та реалізації бізнес-процесів

Які привілеї та можливості з ICFM?

Отримання професійних міжнародних сертифікатів і дипломів – один з кращих способів підвищити свій рівень знань і навичок, відкриває власникові шлях до успішного розвитку кар’єри, можливість продемонструвати роботодавцю свою компетентність; рекомендацію і допомогу в працевлаштуванні; Міжнародний диплом – це реально вже сьогодні!

Детальніше

Дізнатися більше

Наші партнери