ANNUAL LUCA AWARDS. London UK

Annual reception and meetings with the participation of VIP persons of the world. LUCA Awards. London. UK. Welcome ICFM & ICB & ICB Global Join the international community!

Участь представників в делегації від України, та мати можливість бути на глобальному подію світу на Щорічному Прийомі вручення і нагородження міжнародними нагородами в номінаціях Annual LUCA AWARDS: «The best Student of the Year», «The best Financial manager of the Year», «The best Internal Auditor of the Year», «The best Learning Center of the Year», «The Best Toutor of the Year», «The best Employer of the Year» та інші.
Щорічні світові нагороди LUCA – це незабутня можливість отримати визнання за ваші досягнення. Нагороди LUCA є “Оскарами” професії і представлені в знак визнання видатних: бухгалтерів, фінансистів, аудиторів, тьютеров, керівників організацій, за внесок в розвиток професії, за дорогоцінний внесок в свою організацію, і роботу яку вони виконують.

«Лука Пачолі» – це престижне визнання, де відзначають компанії/організації, кращих представників за видатні досягнення в своїй професії, за участю членів королівської сім’ї, представників VIP персон ділового та вищого суспільства Великобританії та світу, Послів представництв багатьох країн, беруть участь понад 200 гостей з різних країн світу, ці зустрічі проходять щорічно в листопаді – грудні в Великобританії м. Лондон.

Нагороди LUCA є ексклюзивними статуетками Лука Пачолі, цистерцианского монаха, якому приписують винахід процесу подвійного обліку. Фра Лука Бартоломео де Пачолі в 1494 році, публікує свою головну книгу під назвою «Summa di arithmetica, geometrica, proportioneet proportionalita» «Сума арифметики, геометрії, вчення про пропорції і відношення», складовою частиною якої і був “Трактат про рахунки і записи”. Саме XI трактат цієї книги особливо важливий: мова йде про опис і подвійної бухгалтерії, яка є основою економічної діяльності сучасних підприємств, яка використовується і сьогодні.

Запрошуємо усіх хто, зацікавлений у розвитку нових форм міжнародного ділового співробітництва. В ході візиту Ви зможете поспілкуватися і налагодити ділові зв’язки з колегами і партнерами з багатьох країн світу.

Приєднуйтесь до міжнародного співтовариства!

Ласкаво просимо в ICFM & ICB
ICFM & ICB & ICB Global
ICB Global: The Institute of Certified Bookkeepers and The Institute of Certified Financial Managers. Head Office of ICFM & ICB in London
🇬🇧🌍 ICB Global: ICB & ICFM has its #representatives in 168 countries. 5200 examination centers in the world. 271 000 students and members in the world.