Облік витрат і собівартості продукції, (Dip CA ICFM, Великобританія)

Детальна програма

Анотація:

Програма курсу «Облік витрат і собівартості продукції» спрямована на освоєння методики розрахунку собівартості, контролю витрат та побудови ефективної системи управління витратами в організації. Курс охоплює базові концепції управлінського обліку, вибір і реалізація яких є основними етапами побудови обліково-аналітичної системи підприємства, необхідної для підтримки прийняття ефективних рішень на різних рівнях управління.

Цільова аудиторія:

власники підприємств, фінансовий і виробничий управлінський персонал середнього і вищого рівня, співробітники відділів управлінського обліку, фахівці планово-економічних і фінансово-аналітичних підрозділів підприємств сфери виробництва і послуг.

Цілі курсу:

– отримати системне уявлення знань в області методів управлінського обліку витрат;
– ознайомитися з практикою реалізації різних моделей обліку витрат;
– навчитися технічним прийомам побудови облікових систем витрат і проведення розрахунків собівартості.
– розуміти, як формується собівартість продукції у виробничій компанії;
– Вміти розробити систему калькулювання витрат на основі видів діяльності, пов’язуючи витрати споживаних ресурсів з виконуваними видами діяльності, а потім з такими об’єктами калькулювання, як продукти і клієнти.

Заняття і навчання:

проводять аудитори-практики та професійні консультанти, які проходять щорічне стажування та акредитацію в Великобританії, мають Дипломи: ICFM, СРА, ICM, CIMA, АССА DipIFR (Rus), CAP / CIPA та ін. Тьютери та викладачі є практиками в області застосування МСФЗ, постановки обліку, систем управління, аудиту та внутрішнього аудиту, консалтингу, входять до складу експертів в Східній Європі і Європі.

Забезпечення та роздаткові матеріали:

Індивідуальні VIP – групи. Навчання проводиться російською / українською мовою. Докладний роздатковий матеріал по всьому курсу / модулю: посібник, збірник презентаційних слайдів, кейси: завдання/ рішення, типові іспити, додаткова література для поглибленого вивчення; «Портфель для учасника»; канцтовари; кава – брейки, обіди. Комплект бухгалтерських документів. Реєстрація та участь в іспиті.

Тривалість курсу: 5 днів з 10-00 до 17-00 (групи вихідного дня)

Іспит: проходить в аудиторіях / closed -book, за участю спостерігачів і представників ICFM. Час проведення іспиту 4 години. Форма складання кваліфікаційного іспиту кожного модуля: письмове рішення 20 тестів (максимальна кількість набраних балів -40) і 3 практичних завдань (максимальна кількість набраних балів -60). Прохідний бал – 65.

Міжнародний диплом Dip ICFM United Kingdom:

По закінченню курсу та успішного виконання іспиту, видається Диплом Dip ICFM, Великобританія.

Реєстрація та заявки: 044 251 18 07, 461 94 62, 067 657 20 73

email: office@bcp.com.ua office@icfm.org.ua

Ваші персональні менеджери: Наталія Яблонська

Download Best WordPress Themes Free Download
Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Free Download WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download intex firmware
Free Download WordPress Themes
free online course