Облік витрат і собівартості продукції, (Dip CA ICFM, Великобританія)

Детальна програма

Анотація:

Програма курсу «Облік витрат і собівартості продукції» спрямована на освоєння методики розрахунку собівартості, контролю витрат та побудови ефективної системи управління витратами в організації. Курс охоплює базові концепції управлінського обліку, вибір і реалізація яких є основними етапами побудови обліково-аналітичної системи підприємства, необхідної для підтримки прийняття ефективних рішень на різних рівнях управління.

Цільова аудиторія:

власники підприємств, фінансовий і виробничий управлінський персонал середнього і вищого рівня, співробітники відділів управлінського обліку, фахівці планово-економічних і фінансово-аналітичних підрозділів підприємств сфери виробництва і послуг.

Цілі курсу:

– отримати системне уявлення знань в області методів управлінського обліку витрат;
– ознайомитися з практикою реалізації різних моделей обліку витрат;
– навчитися технічним прийомам побудови облікових систем витрат і проведення розрахунків собівартості.
– розуміти, як формується собівартість продукції у виробничій компанії;
– Вміти розробити систему калькулювання витрат на основі видів діяльності, пов’язуючи витрати споживаних ресурсів з виконуваними видами діяльності, а потім з такими об’єктами калькулювання, як продукти і клієнти.

Заняття і навчання:

проводять аудитори-практики та професійні консультанти, які проходять щорічне стажування та акредитацію в Великобританії, мають Дипломи: ICFM, СРА, ICM, CIMA, АССА DipIFR (Rus), CAP / CIPA та ін. Тьютери та викладачі є практиками в області застосування МСФЗ, постановки обліку, систем управління, аудиту та внутрішнього аудиту, консалтингу, входять до складу експертів в Східній Європі і Європі.

Забезпечення та роздаткові матеріали:

Індивідуальні VIP – групи. Навчання проводиться російською / українською мовою. Докладний роздатковий матеріал по всьому курсу / модулю: посібник, збірник презентаційних слайдів, кейси: завдання/ рішення, типові іспити, додаткова література для поглибленого вивчення; «Портфель для учасника»; канцтовари; кава – брейки, обіди. Комплект бухгалтерських документів. Реєстрація та участь в іспиті.

Тривалість курсу: 5 днів з 10-00 до 17-00 (групи вихідного дня)

Іспит: проходить в аудиторіях / closed -book, за участю спостерігачів і представників ICFM. Час проведення іспиту 4 години. Форма складання кваліфікаційного іспиту кожного модуля: письмове рішення 20 тестів (максимальна кількість набраних балів -40) і 3 практичних завдань (максимальна кількість набраних балів -60). Прохідний бал – 65.

Міжнародний диплом Dip ICFM United Kingdom:

По закінченню курсу та успішного виконання іспиту, видається Диплом Dip ICFM, Великобританія.

Реєстрація та заявки: 044 251 18 07, 461 94 62, 067 657 20 73

email: office@bcp.com.ua office@icfm.org.ua

Ваші персональні менеджери: Наталія Яблонська

Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
udemy paid course free download
download coolpad firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
free download udemy paid course