Управлінський облік і прийняття рішень, (Dip MADM ICFM, Великобритания)

Детальна програма

Анотація:
Програма курсу «Управлінський облік прийняття рішень» спрямована на освоєння методів управління фінансовою інформацією з метою ефективного управління компанією в короткостроковому періоді.

Цільова аудиторія:
власники підприємств, фінансовий і виробничий управлінський персонал середнього і вищого рівня, співробітники відділів управлінського обліку, фахівці планово-економічних і фінансово-аналітичних підрозділів підприємств сфери виробництва і послуг.

Цілі курсу:
– розрізняти фінансову, витратну і управлінську складові бухгалтерського обліку;
– вміти інтерпретувати фінансові результати;
– освоїти навички підготовки управлінського звіту, що містить аналітичну інформацію, корисну менеджерам для оперативного управління компанією;
– пояснити, як процес підготовки бюджету вписується в загальний процес прийняття рішень, планування і управління компанією;
– вміти підготувати прогнозну фінансову звітність;

Заняття і навчання: проводять аудитори-практики та професійні консультанти, які проходять щорічне стажування та акредитацію в Великобританії, мають Дипломи: ICFM, СРА, ICM, CIMA, АССА DipIFR (Rus), CAP / CIPA та ін. Все тьютери / викладачі є практиками в області застосування МСФЗ, постановки обліку, систем управління, аудиту та внутрішнього аудиту, консалтингу, входять до складу експертів в Східній Європі і Європі.

Забезпечення та роздаткові матеріали: Індивідуальні VIP – групи. Навчання проводиться російською / українською мовою. Докладний роздатковий матеріал по всьому курсу / модулю: посібник, збірник презентаційних слайдів, кейси: завдання/ рішення, типові іспити, додаткова література для поглибленого вивчення; «Портфелем для учасника»; канцтовари; кава – брейки, обіди. Комплектом бухгалтерських документів. Реєстрація та участь в іспиті.

Тривалість курсу: 5 днів з 10 00 до 17 00 (групи вихідного дня)

Іспит: проходить в аудиторіях / closed -book, за участю спостерігачів і представників ICFM. Час проведення іспиту 4 години. Форма складання кваліфікаційного іспиту кожного модуля: письмове рішення 20 тестів (максимальна кількість набраних балів -40) і 3 практичних завдань (максимальна кількість набраних балів -60). Прохідний бал – 65.

Міжнародний диплом Dip ICFM United Kingdom: По закінченню курсу та успішного виконання іспиту, видається Диплом Dip ICFM, Великобританія.

Реєстрація та заявки: 044 251 18 07, 461 94 62, 067 657 20 73

email office@bcp.com.ua office@icfm.org.ua

Ваші персональні менеджери: Наталія Яблонська

Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
lynda course free download
download redmi firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
free online course